Charitable Activities

Yetimler Yurdunu Ziyaret. Spris Event (16.02.2007)

With a Baby Who Has an Illness (05.2008)

Granted a Wish of a Cancer Patient (02.08.2008)

Tedavisi olmayan hastalığa yakalanmış bir gencin hayali Olimpiyat Hentbol takımına tezahürat yapmaktı ve Lee Jun Gi bu hayali gerçekleştirdi. 8 Ağustos 2008

Lee Jun Gi “Hayalini Gerçekleştir” sosyal yardım grubuyla 17 yaşındaki Pyon So Yon`a Olimpiyat bayan hentbol takımı için tezahürat yapma fırsatını vermeye karar verir.

Genç kansere yakalanmış Pyon So Yon`un hikayesini duyan Lee Jun Gi, ona yardım etme kararı alır. 2 Ağustos da Lee Jun Gi, So Yon`u çekimlere davet eder ve destek olacağına söz verir.

2004 yılında Pyon So Yon`a lenf kanser teşhisi koyulmuş ve o zamandan beri o sürekli tedavi altındadır. Gencin babası okulun hentbol takımında oynamış ve bu sayede gençte çocukluğunda hentbolla ilgilenmiş. Genç Pekin Olimpiyat oyunlarına katılmayı çok istemiş ama ailesinin onun hayalini gerçekleştirmek için yeterli parası olmamış. O “Hayalini Gerçekleştir” sosyal yardım grubuna başvuruda bulunmuş ve kısa zamanda Lee Jun Gi`den destek almıştır.

Lee Jun Gi`nin Çinli fan kulübünün üyeleri, Pyon So Yon ve ailesinin Pekin`e gitmesine eşlik edip ve onlara taşıma hizmetlerinde yardımcı olmuşlardır.

“Baidu – Lee Jun Ki bar” (leejunkibar.com) ve “Jun Ki’s Goong” (club.cyworld.com.cn/lovejk) kulübelerinin aktif üyeleri Olimpiyat oyunlarında gönüllü olmuşlardır

Source: http://clubfate.forum2x2.com/t958p20-topic
Çeviri: JunpirE Turkey Family

Preventing Cancer Campaign (09.2008)

Your Body Love kampanyası için çekilen resmi bu resimle hem tişört hem kot pantolon tanıtmıştı. Bu kampanyanın geliride Kore Kanser Derneği Yumurtalık Kanserini Önleme Fonuna gönderilmiştir. Yardım sever prensim ♥♥♥

Children’s Center Charity (04.12.2008)

Lee Jun Gi CF’den elde ettiği tüm kazancı bağışladı.

Aktör Lee Jun Gi yoksul gençlere yardımcı olmak için, 100.000.000 ₩ bağışladı..

Popüler aktör 4 Aralık’ta Gyonggi ili Kore Gençlik Koruma Derneği’nin Mutlu Toplum Çocukları Merkezi’ne gitti..
Güzel bir törenle karşılandı ve bağışlara katıldı. Lee Jun Gi; Ben burda olabildiğim için mutluyum dedi” çocuklara parlak bir gülümsemeyle imza verdi …

Lee Jun Gi’nin Ajans yöneticisi : Lee Jun Gi her zaman fakirlerle ilgilenen biri olmuştur, yakın zamanda hayır kuruluşlarının fonlarına VOV ‘CF hasılatı devredilmiştir. Lee Jun Gi’nin bir ebeveyni başka milleten olan ve işçi çocuklarına yardım edebilme hayalleri vardı bunun gerçekleşmesinde katkımız olduğu için mutluyuz dedi..

Mutlu Toplum Çocukları Merkezi; bölgenin yoksul çocuklarına ve bir ebeveyni yabancı uyruklu ailelerin geneli Moğolistan Çocuklarına Korece eğitimi ve İngilizce, matematik öğreterek toplum ve işçi sınıfının çocuklarına hizmet vermektedir.

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.