Yakışıklı, iyi kalpli ve alçak gönüllü aktörümüz Lee Jun Gi ye ait bütün film ve dramalarını bu sayfadan takip edebilirsiniz *5*

Nonstop 4 

null
Lee Jun Gi’nin ilk draması diyebiliriz. Bu dramaya konuk olarak katılmıştır.
Nonstop 4 Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/nonstop-4-tanitim
Nonstop 4 [2003] link: https://leejungiturkeyfamily.com/nonstop-4-2003
Nonstop 4 Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/nonstop-4-photos

Star’s Echo


Lee Jun Gi bu dramada Sung Jae’nin kardeşi Chan Gyu oynamış…
Star’s Echo Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/stars-echo-tanitim
Star’s Echo [2004] link: https://leejungiturkeyfamily.com/stars-echo-2004
Star’s Echo Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/stars-echo-photos

Hotel Venus


Lee Jun Gi filmde, küçük yaşta annesi tarafından birlikte gittikleri bu otelde terk edilen ve
bu otelde büyüyüp güçlü olmak için kiralık katil olmak isteyen bir genci oynamış. Film
siyah-beyaz son sahnelerde renkleniyor. Ağır ama güzel bir film seyretmenizi tavsiye ederim.
Hotel Venus Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/hotel-venus-tanitim
Hotel Venus [2004] link: https://leejungiturkeyfamily.com/hotel-venus-2004
Hotel Venus Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/hotel-venus-photos

What Should I Do?


Lee Jun Gi bu dramada bir düşme sonucu kendisini babasının geçmişinde bulan Song Ho
rolünde.
What Should I Do? Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/what-should-i-do-tanitim
What Should I Do? [2004] link: https://leejungiturkeyfamily.com/what-should-i-do-2004
What Should I Do? Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/what-should-i-do-photos

Flying Boys


Lee Jun Gi bu filmde babası tarafından bale yapması onaylanmayan, Kang Min-jae’ nin arkadaşı
Dong-wan rolünde…
Flying Boys Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/flying-boys-tanitim
Flying Boys [2004] link: https://leejungiturkeyfamily.com/flying-boys-2004
Flying Boys Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/flying-boys-photos

My Girl


Lee Jun Gi bu dramada arkadaşı Gong Chan ile aynı kızı seven Seo Jung Woo rolünde…
My Girl Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/my-girl-tanitim
My Girl [2005] link: https://leejungiturkeyfamily.com/my-girl-2005
My Girl Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/my-girl-photos

King’s Man


Lee Jun Gi bu filmde acımasız kralın aşık olduğu Gong Gil rolünde…
King’s Man Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/kings-man-tanitim
King’s Man [2005] link: https://leejungiturkeyfamily.com/kings-man-2005
King’s Man Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/kings-man-photos

The 101st Proposal


Lee Jun Gi bu dramada 1. Bölümde partiye gelen konuk aktör rolünde kendisini oynamıştır.
The 101st Proposal Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/the-101st-proposal-tanitim
The 101st Proposal [2006] link: https://leejungiturkeyfamily.com/the-101st-proposal-2006
The 101st Proposal Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/the-101st-proposal-photos

Fly Daddy Fly


Lee Jun Gi bu filmde yetim olarak zor şartlar altında büyüyen, geçmişte yaşadığı bir olay yüzünden Jang Ga Pil’in kızına yardım etmek amacıyla Jang Ga Pil’e yardım eden Go Seung Suk rolünde…
Fly Daddy Fly Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/fly-daddy-fly-tanitim
Fly Daddy Fly [2006] link: https://leejungiturkeyfamily.com/fly-daddy-fly-2006
Fly Daddy Fly Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/fly-daddy-fly-photos

Time Between Dog and Wolf


Lee Jun Gi bu dramada küçük yaşta annesi gözlerinin önünde öldürülen, büyüdüğünde annesinin
katilini bulup intikam almaya çalışan Lee Su Hyun rolünde…
Time Between Dog and Wolf Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/time-between-dog-and-wolf-tanitim
Time Between Dog and Wolf [2007] link: https://leejungiturkeyfamily.com/time-between-dog-and-wolf-2007
Time Between Dog and Wolf Video link: https://leejungiturkeyfamily.com/time-between-dog-and-wolf-video
Time Between Dog and Wolf Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/time-between-dog-and-wolf-photos

May 18


Lee Jun Gi bu filmde genç bir lise öğrencisi olan ve askerlere karşı protestoculara katılan
Min Woo’nun küçük kardeşi Jin Woo rolünde…
May 18 Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/may-18-tanitim
May 18 [2007] link: https://leejungiturkeyfamily.com/may-18-2007
May 18 Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/may18-photos

Virgin Snow


Lee Jun Gi bu filmde çömlekçilik yapan babasıyla birlikte Japonya’ya taşınıp, yerel bir tapınak
olan Kyoto’da masum gözlü güzel bir Japon kızı Nanae’ yi görüp aşık olan Kim Min rolünde…
Virgin Snow Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/virgin-snow-tanitim
Virgin Snow [2007] link: https://leejungiturkeyfamily.com/virgin-snow-2007
Virgin Snow Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/virgin-snow-photos

Iljimae


Lee Jun Gi bu dramada gündüzleri Yongi olarak pazar yerinde zorbalarla birlikte olup, geceleri ise
Iljimae olarak yoksullara yardım etmek amacıyla hükümet yetkililerini soyan, aslında hafızasını
küçükken geçirdiği trajik olaydan dolayı kaybeden Geom rolünde…
Iljimae Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/iljimae-tanitim
Iljimae [2008] link: https://leejungiturkeyfamily.com/iljimae-2008
Iljimae Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/iljimae-photos
Iljimae News link: https://leejungiturkeyfamily.com/iljimae-news
Iljimae Videos link: https://leejungiturkeyfamily.com/iljimae-videos

Hero


Lee Jun Gi bu dramada küçük yaşta anne babasını kaybetmiş, sorumsuz bir ablaya rağmen ihtiras dolu bir gazete muhabiri olan Jin Do Hyuk rolünde…
Hero Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/hero-tanitim
Hero [2009] link: https://leejungiturkeyfamily.com/hero-2009
Hero Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/hero-photos

Arang And The Magistrate


Lee Jun Gi bu dramada Milyang Yargıcı Eun Oh rolünde…
Arang And The Magistrate Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/arang-and-the-magistrate-tanitim
Arang And The Magistrate [2012] link: https://leejungiturkeyfamily.com/arang-and-the-magistrate-2012
Arang And The Magistrate Videos link: https://leejungiturkeyfamily.com/arang-and-the-magistrate-video
Arang And The Magistrate Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/arang-and-the-magistrate-photos

Two Weeks


Lee Jun Gi bu dramada iki hafta boyunca kızını kurtarmak ve işlemediği bir suçla itham edildiği
için kaçak yaşamak zorunda kalan Cang Te San rolünde…
Two Weeks Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/two-weeks-tanitim
Two Weeks [2013] link: https://leejungiturkeyfamily.com/two-weeks-2013
Two Weeks Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/two-weeks-photos
Two Weeks Videos link: https://leejungiturkeyfamily.com/two-weeks-videos
Two Weeks ~ Babamın Günahları Aynı Sahne Resimleri link: https://leejungiturkeyfamily.com/two-weeks-hope

Joseon Gunman


Lee Jun Gi bu dramada babası ve kardeşinin intikamını almaya kararlı Park Yun Gang rolünde…
Joseon Gunman Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/coson-gunman-tanitim
Joseon Gunman [2014] link: https://leejungiturkeyfamily.com/joseon-gunman-2014
Joseon Gunman Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/joseon-gunman-photos
Joseon Gunman Videos link: https://leejungiturkeyfamily.com/joseon-gunman-videos

Night Strolling Scholar


Lee Jun Gi bu dramada sonradan vampir olan bilgin Kim Song Yol rolünde…
Night Strolling Scholar Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/night-strolling-scholar-tanitim
Night Strolling Scholar [2015] link: https://leejungiturkeyfamily.com/night-strolling-scholar-2015
Night Strolling Scholar Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/night-strolling-scholar-photos

Moon Lovers


Lee Jun Gi bu dramada sonradan Goryo nun kralı Gwangjong olacak 4. Prens Wang So rolündedir.
Moon Lovers Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/moon-lovers-tanitim
Moon Lovers [2016] link: https://leejungiturkeyfamily.com/moon-lovers-2016
Moon Lovers Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/moon-lovers-photos

Seven First Kisses


Lee Jun Gi bu dramada zengin iş adamı bay mükemmel rolündedir.
Seven First Kisses Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/seven-first-kisses-tanitim
Seven First Kisses [2016] link: https://leejungiturkeyfamily.com/seven-first-kisses-2016
Seven First Kisses Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/seven-first-kisses-photos

Under The Sicily Sun


Lee Jun Gi bu filmde Shanghai okumaya gelip Çinli genç kız Yau’ ya aşık olan Jun Ho rolünde…
Under The Sicily Sun Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/under-the-sicily-sun-tanitim
Under The Sicily Sun [2016] link: https://leejungiturkeyfamily.com/under-the-sicily-sun-2016
Under The Sicily Sun Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/under-the-sicily-sun-photos
Under The Sicily Sun Videos link: https://leejungiturkeyfamily.com/under-the-sicily-sun-videos

Resident Evil 6


Lee Jun Gi Bu filmde komutan Lee rolünde…
Resident Evil 6 Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/resident-evil-6-tanitim
Resident Evil 6 [2016] link: https://leejungiturkeyfamily.com/resident-evil-6-2016
Resident Evil 6 Photos link:

Criminal Minds


Lee Jun Gi bu dramada önce Kore swat ekibi EDO da iken arkadaşının ölümü sonrası şiddet suçları birimine giren orada gelişen olaylar sonucu NCI birimine profil uzmanı olarak katılan Kim Hyun Jun rolünde…
Criminal Minds Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/criminal-minds-tanitim
Criminal Minds [2017] link: https://leejungiturkeyfamily.com/criminal-minds-2017
Criminal Minds Photos link:

Kanunsuz Avukat


Lee Jun Gi bu dramada geçmişte gangster, günümüzde ise bir avukat olan ve olayları çözerken hukuktan ziyade yumruklarını konuşturan ayrıca annesinin intikamını almak için yanıp tutuşan Bong Sang Pil rolünde…
Lawless Lawyer Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/kanunsuz-avukat-tanitim
Lawless Lawyer [2018] link: https://leejungiturkeyfamily.com/lawless-lawyer-2018
Lawless Lawyer Photos link: https://leejungiturkeyfamily.com/kanunsuz-avukat-resimler

Gizli Kraliçe Makineleri


Gizli Kraliçe Makineleri Tanıtım link: https://leejungiturkeyfamily.com/gizli-kralice-makineleri
Gizli Kraliçe Makineleri [2018] link: https://leejungiturkeyfamily.com/gizli-kralice-makineleri-2018

yorum yaz

1 yorum şimdiye kadar.

  1. AvatarRose dedi ki:

    Lee Jun Gi’nin dizilerde büyümüş bir oyuncu olduğuna inanıyorum ve işini severek yapıyor :) biliyorum ! lakin yaşıyla birlikte oyunculukla büyüyen birisi olduğunu düşünüyorum
    :) Lee Jun Gi kendinin farkına yeni vardığı için seviniyorum Lee Jun Gi umarım daha da farkındalığın artar gelecekte seni güzel işler de ve güzel yerler de görmeyi diliyoruz …. Lütfen sağlıklı ve mutlu kal !! JunpirE Türkiye Ailen sen fark etmesen de senin yanında her zaman sana destek olacak
    umarım bir gün bizlerle karşılaşman dileğiyle ~~
    Bir gün sitemize gelip yazdıklarımızı görmen dileğiyle ~~ Lee Jun Gi Figthing ~~ JunpirE Türkiye Ailesi Figthing ~~

Kategoriler

En çok konuşulan